پارسین فرش مجموعه ای کارآمد از متخصصین عرصه تابلو فرش و فرش دستباف است که سابقه چندین ساله را در این زمینه دارا بوده و به تازگی عرضه اینترنتی محصولات و خدمات خود را آغاز کرده است.

 

 حوزه تابلو فرش و فرش دستباف به دلیل تخصصی بودن و نا آشنایی اکثریت جامعه با قواعد این حوزه همواره محلی برای سودجویی های پنهان و کلان بوده است.

 

مجموعه پارسین فرش با گرد هم آوردن متخصصین این حوزه در کنار متخصصین حوزه تجارت آنلاین بر آن است تا با ارائه اطلاعات و افزایش دانش تخصصی مشتریان شما را در انتخاب صحیح در این حوزه یاری نماید. بدون تردید راهنمایی ها و پیشنهادات شما نقشه راه ما را تعیین خواهد کرد.

 

پارسین فرش واقع در پایتخت تابلو فرش جهان

شهر سردرود یکی از مهمترین شهر ها واقع در نزدیکی کلان شهر تبریز می باشد. طبق منابع تاریخی موجود، شهر سردرود قدمتی بالغ بر سه هزار سال دارد. عمده فعالیت و منبع درآمد مردم سردرود، حوزه تابلو فرش می باشد. به دلیل سابقه طولانی و حجم تولیدات بسیار بالا، سردرود به عنوان پایتخت تابلو فرش جهان شناخته می شود. شرکت پارسین فرش، یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در حوزه نخ و نقشه و تابلو فرش می باشد که در شهر سردرود واقع شده است. شرکت پارسین فرش از ابتدای فعالیت خود در این حوزه همواره سعی داشته است تا با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب رضایت خاطر مشتریان خود را جلب نماید.

 

اهداف پارسین فرش در حوزه تجارت آنلاین

مجموعه شرکت پارسین فرش با داشتن سابقه طولانی و معتبر در زمینه نخ و نقشه و تابلو فرش از ابتدای فعالیت خود قصد در ترویج و توسعه هنر فرش و تابلو فرش بافی داشته و تمام سعی خود را بر ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب گذاشته است. متاسفانه یکی از آسیب های این حوزه، وجود واسطه ها و دلالین گوناگون بوده که وجود این واسطه ها موجب می شود محصولات با قیمت بسیار بالایی به دست مصرف کننده نهایی برسد. پارسین فرش با حذف تمامی این واسطه ها، محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان عزیز قرار خواهد داد.

 

مزایا و امتیازات خرید از مجموعه پارسین فرش

 

1- داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد) و نشان ملی ثبت

نماد اعتماد الکترونیکی، مجوزی از طرف وزارت صنعت و معدن به کسب و کار های آنلاین می باشد و در واقع تاییدیه فعالیت آن ها در زمینه تجارت الکترونیکی است. همچنین نشان ملی ثبت، برای تایید هویت صاحب کسب و کار از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. داشتن این دو نماد و مجوز، ملزومه مورد نیاز هر کسب و کار اینترنتی می باشد. شرکت پارسین فرش دارای هر دو نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد) و نشان ملی ثبت ( ساماندهی) بوده تا اطمینان خاطر مخاطبان خود را در امنیت خرید خود برآورده سازد.

 

2- محصولات با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت

پارسین فرش متعهد است تا محصولات خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت و بدون واسطه گری در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

 

3- پشتیبانی محصولات و تضمین بازگشت وجه

کارشناسان پارسین فرش با پشتیبانی همه روزه از ساعت 9 الی 18 در خدمت مشتریان و مخاطبان خود بوده و در همه مراحل بافت، سفارش و خرید پاسخگوی آن ها خواهند بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره و راهنمایی در واتساپ لطفا اینجا کلیک کنید.

شماره تلفن مشاوره خرید: 09104868680 – 04132310229

(برای تماس در حالت موبایل روی شماره ها کلیک فرمایید)