طرح تبدیل عکس به تابلو فرش مجموعه فرش پارسین:

در هر خانه ایرانی آلبوم های عکسی وجود دارد که با ورق زدن آن یاد خاطرات شیرین گذشته می افتیم. این عکس های ارزشمند تداعی کننده لحظات خاطره انگیز گذشته است و ما را غرق در حس شادی آن روز ها می کند. حس شادی که حاصل از یاد و خاطره بودن در کنار دوستان، بودن در کنار پدر، مادر و فرزندان است.

اگر میخواهید که این حس را همیشه داشته باشید و یا این حس را به کسانی که برای شما ارزشمندند و در آن لحظه در کنار شما بوده اند تقدیم کنید می توانید با تبدیل آن عکس به تابلو فرش نفیس دستبافت، این کار را انجام دهید.

مجموعه پارسین فرش مفتخر است  که با طرح تبدیل عکس به تابلو فرش، شما را در مسیر ایجاد این حس بی نظیر یاری نماید و عکس های دلخواه مورد نظرتان را به تابلوفرش های دستباف نفیس تبدیل کند.

دو مسئله حائز اهمیت در این زمینه مطرح می باشد:

1) امنیت عکس شما 

2) کیفیت طراحی، رنگرزی و بافت تابلوفرش می باشد.

 

1-امنیت عکس شما

در طرح تبدیل عکس به تابلو فرش امنیت عکس شما اولین اولویت کاری مجموعه پارسین فرش است و مجموعه این اطمینان خاطر را به شما عزیزان میدهد که عکس شما در ایمن ترین حالت ممکن نگهداری و پردازش خواهد شد.

 

2- کیفیت طراحی، رنگرزی و بافت تابلوفرش

با توجه به قرارگیری مجموعه پارسین فرش در پایتخت تابلوفرش جهان سردرود، مجموعه به مواد اولیه درجه یک و کارگاه های رنگرزی با تجربه و بافندگان هنرمند و چیره دست دسترسی کامل دارد و همین امر دلیل کیفیت بالای محصولات تولید شده در کارگاه های مجموعه پارسین فرش می باشد.

 

طرح تبدیل عکس به تابلو فرش

طرح تبدیل عکس به تابلو فرش

 

مراحل تبدیل عکس به تابلو فرش بصورت زیر می باشد:

1.تبدیل عکس موردنظر به نقشه کدبندی شده یا کامپیوتری و تهیه پالت رنگی مخصوص این نقشه

2.تهیه نخ های مورد نیاز درجه یک و رنگرزی این نخ ها با استفاده از رنگ های با کیفیت

3.بافت فرش در گارگاه تولیدی توسط بافنده های مجرب و یا توسط خود شما

4.پرداخت تابلوفرش و نصب قاب مورد پسند مشتری

 

با توجه به اينکه تعرفه سفارش بافت نسبت به عکس مورد نظر (تک چهره يا چند چهره، رنگی يا طيفی و …)، مواد اوليه مورد استفاده (چله ابريشم يا پنبه، خامه کرک يا پشم و …) و بافت ( ريز بافت يا معمولی) متغير است، برای آگاهی بیشتر از  طرح تبدیل عکس به تابلو فرش و تعرفه تبديل عکس دلخواهتان به تابلوفرش با ما تماس بگیرید.