نکته مهم: در هنگام تحویل محصولات توسط مامور پست، مشتریان عزیز بایستی محصولات را به لحاظ سلامت ظاهری و فیزیکی کاملا بررسی نمایند تا عاری از هرگونه ایراد باشد. مشتریان باید از تحویل گرفتن محصولاتی که دارای ایرادات ظاهری و فیزیکی هستند خودداری نمایند. در صورت تحویل گرفتن محصول ایراد دار، مشتری باید به بازگرداندن آن اقدام نماید. درخواست های مشتری تنها پس از تایید کامل توسط پشتیبانی پارسین فرش پذیرفته شده و قابل رهگیری خواهند بود.

 

مشتریان عزیز توجه داشته باشند مدت زمان آماده شدن محصولات برای ارسال به پارامتر های متعددی مانند موجود بودن محصولات سفارش داده شده در انبار، زمان سفارش و غیره بستگی دارد و این زمان می تواند از 2 تا 60 روز کاری به طول بینجامد.

 

روش های ارسال محصولات توسط پارسین فرش به ترتیب زیر می باشد:

 

  • ارسال از طریق پست پیشتاز

پارسین فرش ارسال محصولات از طریق پست پیشتاز را به مشتریان عزیز توصیه میکند. لازم به ذکر است که زمان تحویل سفارش از این طریق بسته به موقعیت محل سفارش مشتری می تواند از 1 تا 3 روز کاری متغیر باشد.

با استفاده از ارسال از طریق پست پیشتاز می توانید پرداخت را درب محل سفارش خود پرداخت نمایید. برای اطلاع بیشتر در مورد خرید می توانید به صفحه راهنمای خرید مراجعه نمایید.

برای پیگیری محصولات خود از شرکت پست می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

 

http://tracking.post.ir

 

  • ارسال از طریق پیک موتوری ( مختص شهر تبریز)

از این روش مشتریان برای تحویل سفارشات خود فقط در شهر تبریز می توانند استفاده نمایند. هزینه ارسال از این روش بر عهده مشتریان خواهد بود. پرداخت هزینه از طریق این روش به صورت پس کرایه خواهد بود. لازم به ذکر است که در صورت سفارش در بازه کاری اداری پارسین فرش، محصولات در همان روز پردازش و ارسال خواهند شد در غیر این صورت در اولین روز کاری بعد از روز سفارش، محصولات ارسال می شوند.