وبلاگ نخ و نقشه

4 دلیل مهم برای اینکه نخ و نقشه تبریز بخریم

4 دلیل مهم برای اینکه نخ و نقشه تبریز بخریم

در این مقاله می خواهیم به یکی از اصلی ترین دغدغه های شما عزیزان یعنی تهیه نخ و نقشه تابلو فرش با کیفیت بپردازیم. کیفیت نخ و نقشه بصورت مستقیم بر روی کیفیت تابلو فرش بافته شده تاثیر دارد و باید در انتخاب شرکت یا فروشگاهی که از آن قصد تهیه نخ و نقشه دارید، دقت کافی و لازم را داشته باشید. همواره نخ و نقشه تبریز به کیفیت بالای آن مشهور بوده است و این کیفیت هم بی دلیل نبوده است. از گذشته های دور تبریز و سردرود مرکز تولید فرش و تابلو فرش (شهر سردرود از شهرستان های مجاور تبریز) بوده است و کیفیت بالای فرش تبریز زبانزد خاص و عام است.

 

یکی از دلایل کیفیت بالای فرش و تابلو فرش تولید شده در تبریز، کیفیت بالای مصالح بافت یا اصطلاحا نخ و نقشه آن است. در شهر تبریز به دلیل رقابتی که بین شرکت های مختلف برای ارائه نخ و نقشه تابلو فرش وجود دارد، کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب ارائه می شود و به همین دلیل با خرید نخ و نقشه تبریز کیفیت و قیمت مناسب با یکدیگر خواهند بود.

 

چرا نخ و نقشه تبریز بخریم؟

 

به دلایلی که در ادامه به تشریح آن ها میپردازیم توصیه می شود که نخ و نقشه از شهر تبریز تهیه گردد:

 

  1. کیفیت بالای نخ و نقشه تبریز

 

همانطور که در بالا نیز گفته شد، شهر تبریز سابقه بسیار طولانی در تولید فرش و تابلو فرش با کیفیت دارد. تولید فرش و تابلو فرش و لوازم بافت آن ها با زندگی مردم تبریز عجین شده است و به همین دلیل مردم این شهر ذات هنر فرش را با پوست و خون خود درک کرده اند. کیفیت بالای نخ و نقشه تبریز ناشی از مرغوبیت مواد اولیه مصرفی و همچنین رنگرزی انجام شده توسط استادکاران حرفه ای و مجرب، روی محصولات است. پس با توجه به تجربه بسیار بالای کارگاه های تبریزی در زمینه تولید نخ و نقشه، می توان گفت که نخ و نقشه تابلو فرش تبریز از کیفیت بینظیری برخوردار است.

 

نخ و نقشه تابلو فرش تبریز

نخ و نقشه باکیفیت تبریز

 

  1. قیمت مناسب نخ و نقشه تبریز

 

در بازارهایی که رقابت در آن ها وجود دارد معمولا قیمت مناسب و کیفیت بالا را می توان در کنار هم یافت. در شهر تبریز هم به دلیل بازار بسیار رقابتی که وجود دارد، قیمت نخ و نقشه تابلو فرش تبریز نسبت به سایر شهرها مناسب تر می باشد.

 

خرید نخ و نقشه تابلو فرش تبریز

نخ و نقشه درجه یک تبریز

 

 

  1. پشتیبانی فنی عالی

 

شرکت های نخ و نقشه ای که در تبریز قرار دارند به علت سابقه طولانی در زمینه تولید فرش و تابلو فرش می توانند در مسایل فنی مربوط به بافت نیز پشتیبانی لازم و کافی را ارایه می دهند بنابرین با خرید نخ و نقشه تبریز، خیالتان از بابت پشتیبانی محصولی که خریداری کرده اید کاملا آسوده خواهد بود و تجربه بالای شرکت های نخ و نقشه تبریز در حل مشکلات بافت شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

  1. آشنا بودن به دغدغه های مشتری

 

شرکت های نخ و نقشه تابلو فرش تبریز به خاطر اینکه سالیان طولانی در زمینه تولید نخ و نقشه فعالیت داشته اند و با مشتریان بسیار زیادی سر و کار داشته اند به خوبی به مشکلات و دغدغه های مشتریان عزیز آگاهی دارند و برای رفع این دغدغه ها از پیش تدابیری را اندیشیده اند. یکی از این دغدغه ها کامل بودن بسته های نخ و نقشه است. کامل بودن یعنی تمامی مصالح مورد نیاز برای بافت یعنی چله پنیه و پود ضخیم و نازک هم همراه بسته ارسال شود تا عزیزان دیگر نیازی به تهیه جداگانه این مصالح نداشته باشند.

 

نخ و نقشه تابلو فرش سردرود تبریز

نخ و نقشه درجه یک تبریز

 

 

آیا در شهرهای دیگر هم نخ و نقشه تبریز تولید می شود؟

 

در شهرهای دیگر ادعای تولید نخ و نقشه تابلو فرش تبریز کمی دور از انتظار است. درست است که می توان مصالح اولیه را از تبریز تهیه کرد ولی نمی توان این تضمین را داد که رنگرزی انجام شده مثل رنگرزی انجام شده اساتید تبریزی باشد.

 

در شهر های دیگر در اکثر موارد نخ و نقشه تبریز به صورت آماده از خود تبریز تهیه می شود، به این صورت که بعد از سفارش مشتری، این شرکت ها نخ و نقشه را از شهر تبریز تهیه می کنند و سپس به مشتری تحویل می دهند و به نوعی واسطه گری انجام می دهند.  مشکلی که در اینجا وجود خواهد داشت این است که قیمت تمام شده برای عزیزان خریدار بسیار بالاتر خواهد بود چون به صورت غیر مستقیم و با واسطه، نخ و نقشه تبریز خریداری می شود.

 

به همین دلیل توصیه ما بر این است که در صورت امکان به صورت مستقیم از شرکت های نخ و نقشه واقع در تبریز که خودشان تولید کننده هستند خرید خود را انجام دهید.

 

البته این نکته را هم باید یادآوری نماییم که مثل سایر صنف ها، شرکت های نخ و نقشه ای وجود دارند که اقدام به ارایه نخ و نقشه تبریز با کیفیت بسیار پایین می کنند و شما خریداران گرامی باید در انتخاب خود بسیار دقت داشته باشید چون هم هزینه و هم وقت و زحمتی که برای تابلو فرش خود صرف می نمایید ممکن است از بین برود.

 

کلام آخر

 

مجموعه پارسین فرش به دلیل قرارگیری در شهر تبریز و دسترسی به مواد اولیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب و همچنین بهره بردن از اساتید مجرب در زمینه رنگرزی، سعی دارد تا با ارایه نخ و نقشه با کیفیت نامی نخ و نقشه تبریز که همیشه با کیفیت بالا همراه بوده را زنده نگه دارد.

 

در این راستا مجموعه پارسین فرش اقدام به ارایه بسته های نخ و نقشه کامل (شامل نخ های مرینوس و ابریشم، چله پنبه رایگان، پود ضخیم و نازک رایگان، نقشه خوان صوتی رایگان، ارسال رایگان) به همراه پشتیبانی بسیار قوی پس از خرید شما (شامل پشتیبانی فنی رایگان تا اتمام بافت و تامین رایگان کسری نخ) کرده و این امید را دارد تا با این اقدامات محصولی در خور نام نخ و نقشه تبریز را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره برای خرید نخ و نقشه تابلو فرش، لطفا ما تماس بگیرید.( اینجا کلیک نماییید)

برای مشاوره و راهنمایی و ارتباط با کارشناسان ما در واتساپ لطفا اینجا کلیک کنید.

شماره تلفن مشاوره: 09104868680 – 04132310229

(برای تماس با ما، در گوشی موبایل خودتان روی شماره ها ضربه بزنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *